Restaurace

❤ Ochutnejte u nás romantiku. Speciální menu pro výjimečný večer  máme ve verzi masové (2 různé varianty – s kuřecím a s vepřovým masem), ale i vegetariánské.  Čeká Vás nevšední zážitek
s vynikajícím jídlem, skvělou atmosférou, nádhernými výhledy a romantickou výzdobou.
Menu Vám po zakoupení rádi předáme i v tištěné podobě, abyste ho mohli jen převázat mašlí
a darovat
❤🎀❤
Rezervace předem nutná. Tel.č.: +420 720 536 570
Cena: 930,-Kč/os.
                                                               
 
 

PROVOZ RESTAURACE (květen-září):

PO-ČT 17:00-20:00
PÁ 13:00-22:00
SO 13:00-22:00
NE 13:00-17:00

Pro individuální i skupinové využití restaurace (i v jiné, než uvedené časy) je nutná rezervace předem. Prosím, volejte na tel.č.: +420 720 536 570.

V případě, že byste se rádi přišli podívat na prostory kvůli uspořádání SVATBY nebo jiné akce, prosím, kontaktujte s předstihem provozní hotelu, paní Houškovou na tel. č.: +420 602 414 474. Ráda se Vám bude věnovat v předem domluvený čas. Děkujeme.

Na akce typu narozeniny, svatby, večírky, školení atd. restaurace otevřena dle potřeby a předchozí domluvy.

Hotelovým hostům je vždy k dispozici snídaně, dále pak restaurace dle otevírací doby viz výše a také v rozmezí provozní doby recepce služby baru a kavárny s nabídkou malých snacků a dezertů.
 
Hotelová restaurace se nachází v zimní zahradě, ze které si užijete dechberoucí výhled na řeku Lužnici a panorama města Tábor.

Vyberte si z naší nabídky menu, které nejlépe lahodí Vašim chuťovým buňkám. Prvotřídní kvalita našich jídel je dána pečlivým výběrem těch nejčerstvějších surovin, zpracovaných s důrazem na zachování osobitých chutí a vůní.
Půvabné prostředí restaurace doplní v teplých dnech terasa s překrásným výhledem na řeku Lužnici a město Tábor.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.