Novinky

DEN DĚTÍ

V sobotu 1. června 2024 se můžete těšit na báječný Dětský den u nás. Stejně jako minulý rok, i letos je pro Vaše děti připraveno odpoledne plné her, soutěží, sladkých odměn a báječné zábavy. Bavit se budou určitě i rodiče. Zavítejte k nám – vstupné dobrovolné, nápoje chlazené, dobrá nálada a výborná hudba samozřejmostí.

Zásilkovna Tábor - Čelkovice

NOVINKA – ZÁSILKOVNA!

Již od 26. 2. 2024 si u nás můžete vyzvednout Vaše zásilky (anebo je naopak naším prostřednictvím odeslat). Zásilky si vyzvedávejte na hotelové recepci (vchod přímo z hotelového parkoviště). U nás pohodlně zaparkujete a během pár minut vyřídíte vše potřebné 👌💥👌💥👌

Dětský den, který jsme pořádali 4. 6. 2023 se mimořádně vydařil. Rádi bychom poděkovali všem, kteří se zapojili a pomohli nám udělat program pro děti maximálně bohatý a plný. Děkujeme Policii ČR, dobrovolným i státním hasičům, Rescue odtahové službě, Hummer centru, Muzeu čokolády a marcipánu, děvčatům a dámám, které se věnovaly dětem ve výtvarné dílně, při malování na obličej i zaplétání copánků. Velké díky patří šikovné partě mladých chlapců, kteří si připravili parkurové vystoupení. Děkujeme Řádu templářských rytířů koruny české za podporu a zajímavou ukázku pláště, meče a vlajky. Děkujeme všem, kteří darovali dary do tomboly – ta udělala spoustu radosti. Děkujeme personálu Eleonora romantik hotel za perfektní přípravu a skvělý servis během celé akce. Poděkování patří také všem dobrovolníkům, kteří pomohli na různých stanovištích a panu Vladimírovi P. za pomoc s organizací a s foto a video dokumentací. Obrovské díky také moderátorovi celé akce – panu Robertovi K. Byl to opravdu krásný víkend, který vykouzlil spoustu úsměvů nejen v dětských tvářích 🙂

D E N D Ě T Í se blíží! Naplánujte si skvělý den se svými dětmi u nás. Vaše ratolesti se budou báječně bavit a je dost pravděpodobné, že celé odpoledne si hodně užijí i dospěláci. Na programu budou soutěže pro rodiče s dětmi, Stezka dobrodružství, kde budou děti plnit nejrůznější úkoly, uvidíte parkourové vystoupení, děti využijí skákací hrad, malování na obličej, zaplétání copánků. K vidění bude odtahové auto, dále hasičské a možná i to policejní. Budete mít možnost vidět také off-roadový vůz hummer v akci. Čeká Vás bohatá tombola a vyhrává každý lístek! Těšit se můžete také na čokoládovou dílničku pořádanou přímo Muzeum čokolády a marcipánu Tábor Chybět nebude ani Mini DISCO! Těšíte se? My ano 😁🤸‍♂️⛹️‍♀️🤾🤹🚓🚒🚔

PLES JAKO BRNO

Byli jsme hrdým partnerem nádherné akce PLES JAKO BRNO. Věnovali jsme do tomboly pobytový poukaz a již teď se těšíme na šťastné výherce. Bylo nám potěšením a ctí být součástí této nezapomenutelné události. Tleskáme, bylo to úchvatné 👏👏👏💛

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Dovolujeme si Vás srdečně pozvat na Den otevřených dveří v Romantik hotelu Eleonora,který se koná dne 24. 11. 2022. Přijít můžete kdykoliv v rozmezí od 12:00 do 20:00.
Přichystáno je pro Vás malé občerstvení.
Velmi rádi Vás provedeme Romantik hotelem Eleonora. Necháme Vás nahlédnout do pokojů, ukážeme prostory pro konání soukromých i firemních akcí, popovídáme si s Vámi.
Prosíme o laskavé potvrzení Vašeho zájmu a účasti.
Těšíme se na Vaši návštěvu.

————————————————————————-

Rádi bychom poděkovali všem, kteří se zúčastnili zahradní slavnosti (duben 2022). Mezi hosty byli ti, kteří pomáhají a také ti, kterým je pomáháno. Cílem bylo prožít příjemné odpoledne, popovídat si a poznat se navzájem. Podávalo se mimo jiné také ukrajinské jídlo jako boršč, pampušky-kynuté houstičky s česnekem, holubce a vareniky s bramborovou náplní. Tato jídla připravovalo několik žen, které jsou aktuálně ubytovány se svými dětmi v Romantik hotelu Eleonora. Děkujeme jim. Pan Michael Petr zazpíval několik písní ze svého alba a přispěl tak k ještě pohodovější náladě. Děkujeme. Během povídání byla také možnost přečíst si krátké příběhy několika žen, které se rozhodly podělit se alespoň stručně o to, jaká byla jejich cesta z Ukrajiny do ČR. Odpoledne se celkově vydařilo, a když přálo počasí, děti se rozutekly po zahradě a společně si hrály. Nejmladší účastnici byly cca 3 měsíce – ta si užívala náruč nejen maminčinu, ale i několika „tetiček“ 🙂

————————————————————————-

Dovolte nám, abychom se s Vámi podělili o velkou radost, kterou nám udělalo získání 1. místa
v soutěži Czech Hotel Awards 2022. Opět jsme díky Vám a Vašim hlasům obhájili toto ocenění
v kategorii 3* hotel v rámci Jihočeského kraje. DĚKUJEME za Vaši přízeň a podporu. Vězte, že tohoto ocenění si velmi vážíme. Zároveň nás těší, že i pro Vás to může být známka toho, že ve svém úsilí nepolevujeme, a že se pro Vás stále snažíme dělat maximum, abychom Vás udělali co nejvíce spokojenými během Vašeho pobytu nebo návštěvy restaurace. Vplouváme tedy do krásných jarních dní s pocity vděčnosti a zadostiučinění. Ještě jednou DĚKUJEME.

Naše poděkování patří každému jednotlivému člověku, který stojí za organizací Czech Hotel Awards.

————————————————————————-

Akce Nákupní týden s Deníkem začíná již 8. listopadu 2021

V našem hotelu máte možnost získat slevu 20% z ceny za ubytování při rezervaci na 3 a více nocí.

Zajímá Vás něco dalšího k akci Nákupní týden? Na webových stránkách nakupy.denik.cz se od 5. 11. 2021 dozvíte, jak akce funguje, najdete zde souhrn všech nabídek po celé ČR.

————————————————————————-

CZECH HOTEL AWARDS – hlasování pro Hotel roku 2022
 
Přátelé, kamarádi, naši milí hosté, 1. 11. 2021 bylo opět spuštěno hlasování o hotel roku pořádané Czech Hotel Awards.
Budeme velmi RÁDI, pokud se rozhodnete nás podpořit svým hlasem. Hlasovat je možné zde:
VÁŽÍME SI VAŠEHO ZÁJMU A DĚKUJEME ❤🙏🌞
 
A pozor NOVINKA!!! Nově mohou hlasující zadat svůj e-mail. Z e-mailů hlasujících bude Czech Hotel Awards losovat výherce mnoha zajímavých cen 👏👏👏

————————————————————————-

PROJEKT VE SPOLUPRÁCI S PORTÁLEM „dovolena.jiznicechy.cz“

Kupte si pobytový balíček, odbydlete ho do 30. 11. 2021 a zařaďte se tak do slosování o možnost mít tento pobyt zdarma a také do slosování o pobyt v hodnotě 20 tisíc korun na rok 2022.
 
1) získejte unikátní kód z webu dovolena.jiznicechy.cz.
2) unikátní kód sdělte při rezervaci prostřednictvím tel. 720 536 570, či emailu eleonorahotel.recepce@gmail.com.
Obsah balíčku:
3 dny/ 2 noci pro dvě osoby – Cena: 3 799,-
  • ubytování ve dvoulůžkovém pokoji pro 2 osoby na 2 noci
  • 2x snídaně pro 2 osoby
  • 1x konopná koupel zn. Carun přímo na pokoji
  • sladké překvapení na pokoji
  • láhev šumivého vína na pokoji
Služby/vybavení zdarma: wifi, parkování, dět. hřiště, možnost venkovního posezení,
Podzimní akce: 40% sleva na půjčení elektrokol (7. 9. 2021 – do prvního sněhu) a 20% sleva na hru kulečníku (září – prosinec 2021).
 
Pokud si svůj pobyt zarezervujete v týdnu 13. – 19. 9.2021, účastníte se automaticky soutěže a můžete mít svůj pobyt zcela zdarma.
Ze všech pobytů, které proběhnou do konce listopadu, pak Jihočeský kraj vylosuje jednoho hosta a proplatí mu dovolenou v hodotě 20 tisíc korun na rok 2022. Detailní informace naleznete zde: dovolena.jiznicechy.cz/informace
PODZIM 2021

ELEKTROKOLA: Užijte si krásné podzimní dny se slevou 40% na půjčení elektrokol.  Akce začíná ještě před kalendářním začátkem podzimu, a to konkrétně 7. 9. 2021 a bude končit s prvními mrazíky (záleží tedy na počasí).

Jedno elektrokolo si nyní můžete půjčit za 600,- na den

KULEČNÍK: sleva 20% na hru kulečníku v hotelovém baru v období září – prosinec 2021.

Jsme hrdí, že se nám i tentokrát podařilo získat krásné 1. místo v soutěži Czech Hotel Awards 2021 v kategorii 3*hotel pro Jihočeský kraj. Ocenění si velmi vážíme a rádi bychom jej s pocitem vděku věnovali všem těm, kteří s námi tento rok již v hotelu nemohou být. Děkujeme jim a děkujeme Vám, milí přátelé. Těšíme se na viděnou v Romantik hotelu Eleonora. Letošní letní sezóna bude nádherná!

J S M E    S O U Č Á S T Í…………..PODZIM 2020
Pevně věříme, že ještě bude možnost čerpat skvělou slevu na ubytování -30% od Jihočeského kraje. Pro získání slevy se, prosím, zaregistrujte zde: 
 
 

Přejeme pevné zdraví všem! 🍁

Jakožto vítěze v kategorii 3* hotel v rámci celé České Republiky si nás portál Kudy z Nudy – projekt České centrály cestovního ruchu – Czech Tourism vybral ke spolupráci. 

Více také zde:

kudyznudy RGB

Hormonální jóga

Ve dnech 21. – 22. 2. 2020 se můžete opět zúčastnit kurzu Hormonální jógy vedeného skvělou Šárkou Simonidesovou a naučit se základní setstavu nebo si přijít zopakovat to, co již znáte z některého z předchozích kurzů. Těšíme se na Vás.

Hormonální jóga

Ve dnech 1.- 2.11.2019 se můžete pověnovat svému tělu a svým myšlenkám na jedinečném kurzu Hormonální jógy vedeného skvělou Šárkou Simonidesovou. Těšíme se na Vaši přítomnost.
 

Hormonální jógová terapie v termínu 17. 5. – 18.5. 2019

Hormonální jógová terapie – Termín konání: 1. – 2. 3. 2019

Hotel roku 2018 – Martinický palác

Slavnostní galavečer udílení cen Hotel roku 2018, v Martinickém paláci, na Hradčanském náměstí v Praze tentokrát ve stylu Alenka v říši divů.

Pro náš hotel to byl pohádkový večer – díky Vaší přízni jsme opět získali 1.místo v kategorii 3*hotel pro Jihočeský kraj.

Mnohokrát děkujeme za Vaši podporu a těšíme se na setkání s Vámi
Vážení přátelé Hotelu Žižkovy lázně, také tento rok se účastníme soutěže o Hotel roku v kategorii tříhvězdičkový hotel, Jihočeský kraj. Dovolujeme si Vás proto požádat o podpoření našeho hotelu zasláním hlasu.
Hlasovat můžete pomocí následujícho odkazu: http://www.hotelawards.cz/hotel?604-hotel-zizkovy-lazne Nebo můžete náš hotel vyhledat na www.hotelawards.cz v sekci „nominované“ v kategorii tříhvezdičkový hotel, Jihočeský kraj.
Hlasování probíhá od 13. 11. 2017 až do 12. 2. 2018. Za Váš hlas, stejně tak jako za čas věnovaný tomuto úkonu, Vám ze srdce děkujeme.

Těšíme se na setkání s Vámi u nás v hotelu. Tým Hotelu Žižkovy lázně

FINÁLE MČR v MMA: MMA ARENA CUP

Hotel Žižkovy lázně daroval ceny pro vítěze MČR v amatérské MMA!

V sezóně 2016/2017 se zúčastnilo MČR více jak 120 sportovců, v 7mi váhových kategoriích.

Celkem bylo zorganizováno 6 kvalifikačních turnajů, kde bojovníci v průběhu celého roku kontinuálně sbírali body. Velkého finále (sedmého turnaje letošního roku) se zúčastnili 2 nejlepší v jednotlivých váhových kategoriích, kteří se utkali o titul amatérského mistra ČR.
Hotel Žižkovy lázně se stal hlavním partnerem Mistrovství Evropy ultimátních bojových sportů MMA (European Open Championships Amateur MMA) pod záštitou IMMAF.

Vítězům gratulujeme!