+420 720 536 570eleonorahotel.recepce@gmail.com

Novinky

Jsme hrdí, že se nám i tentokrát podařilo získat krásné 1. místo v soutěži Czech Hotel Awards 2021 v kategorii 3*hotel pro Jihočeský kraj. Ocenění si velmi vážíme a rádi bychom jej s pocitem vděku věnovali všem těm, kteří s námi tento rok již v hotelu nemohou být. Děkujeme jim a děkujeme Vám, milí přátelé. Těšíme se na viděnou v Romantik hotelu Eleonora. Letošní letní sezóna bude nádherná!

J S M E    S O U Č Á S T Í
Pevně věříme, že ještě bude možnost čerpat skvělou slevu na ubytování -30% od Jihočeského kraje. Pro získání slevy se, prosím, zaregistrujte zde: 
 
 

Přejeme pevné zdraví všem! 🍁

leto_jc_plakat_ubytování_web_ok_u

Jakožto vítěze v kategorii 3* hotel v rámci celé České Republiky si nás portál Kudy z Nudy – projekt České centrály cestovního ruchu – Czech Tourism vybral ke spolupráci. 

Více také zde:

kudyznudy RGB

Hormonální jóga

Ve dnech 21. – 22. 2. 2020 se můžete opět zúčastnit kurzu Hormonální jógy vedeného skvělou Šárkou Simonidesovou a naučit se základní setstavu nebo si přijít zopakovat to, co již znáte z některého z předchozích kurzů. Těšíme se na Vás.

Hormonální jóga

Ve dnech 1.- 2.11.2019 se můžete pověnovat svému tělu a svým myšlenkám na jedinečném kurzu Hormonální jógy vedeného skvělou Šárkou Simonidesovou. Těšíme se na Vaši přítomnost.
 

Hormonální jógová terapie v termínu 17. 5. – 18.5. 2019

Hormonální jógová terapie – Termín konání: 1. – 2. 3. 2019

Hotel roku 2018 – Martinický palác

Slavnostní galavečer udílení cen Hotel roku 2018, v Martinickém paláci, na Hradčanském náměstí v Praze tentokrát ve stylu Alenka v říši divů.

Pro náš hotel to byl pohádkový večer – díky Vaší přízni jsme opět získali 1.místo v kategorii 3*hotel pro Jihočeský kraj.

Mnohokrát děkujeme za Vaši podporu a těšíme se na setkání s Vámi
Vážení přátelé Hotelu Žižkovy lázně, také tento rok se účastníme soutěže o Hotel roku v kategorii tříhvězdičkový hotel, Jihočeský kraj. Dovolujeme si Vás proto požádat o podpoření našeho hotelu zasláním hlasu.
Hlasovat můžete pomocí následujícho odkazu: http://www.hotelawards.cz/hotel?604-hotel-zizkovy-lazne Nebo můžete náš hotel vyhledat na www.hotelawards.cz v sekci „nominované“ v kategorii tříhvezdičkový hotel, Jihočeský kraj.
Hlasování probíhá od 13. 11. 2017 až do 12. 2. 2018. Za Váš hlas, stejně tak jako za čas věnovaný tomuto úkonu, Vám ze srdce děkujeme.

Těšíme se na setkání s Vámi u nás v hotelu. Tým Hotelu Žižkovy lázně

FINÁLE MČR v MMA: MMA ARENA CUP

Hotel Žižkovy lázně daroval ceny pro vítěze MČR v amatérské MMA!

V sezóně 2016/2017 se zúčastnilo MČR více jak 120 sportovců, v 7mi váhových kategoriích.

Celkem bylo zorganizováno 6 kvalifikačních turnajů, kde bojovníci v průběhu celého roku kontinuálně sbírali body. Velkého finále (sedmého turnaje letošního roku) se zúčastnili 2 nejlepší v jednotlivých váhových kategoriích, kteří se utkali o titul amatérského mistra ČR.
Hotel Žižkovy lázně se stal hlavním partnerem Mistrovství Evropy ultimátních bojových sportů MMA (European Open Championships Amateur MMA) pod záštitou IMMAF.

Vítězům gratulujeme!
ELEONORA ROMANTIK HOTEL v Táboře hodnocení