+420 720 536 570eleonorahotel.recepce@gmail.com

Novinky

PROJEKT VE SPOLUPRÁCI S PORTÁLEM „dovolena.jiznicechy.cz“

Kupte si pobytový balíček, odbydlete ho do 30. 11. 2021 a zařaďte se tak do slosování o možnost mít tento pobyt zdarma a také do slosování o pobyt v hodnotě 20 tisíc korun na rok 2022.
 
1) získejte unikátní kód z webu dovolena.jiznicechy.cz.
2) unikátní kód sdělte při rezervaci prostřednictvím tel. 720 536 570, či emailu eleonorahotel.recepce@gmail.com.
Obsah balíčku:
3 dny/ 2 noci pro dvě osoby – Cena: 3 799,-
  • ubytování ve dvoulůžkovém pokoji pro 2 osoby na 2 noci
  • 2x snídaně pro 2 osoby
  • 1x konopná koupel zn. Carun přímo na pokoji
  • sladké překvapení na pokoji
  • láhev šumivého vína na pokoji
Služby/vybavení zdarma: wifi, parkování, dět. hřiště, možnost venkovního posezení,
Podzimní akce: 40% sleva na půjčení elektrokol (7. 9. 2021 – do prvního sněhu) a 20% sleva na hru kulečníku (září – prosinec 2021).
 
Pokud si svůj pobyt zarezervujete v týdnu 13. – 19. 9.2021, účastníte se automaticky soutěže a můžete mít svůj pobyt zcela zdarma.
Ze všech pobytů, které proběhnou do konce listopadu, pak Jihočeský kraj vylosuje jednoho hosta a proplatí mu dovolenou v hodotě 20 tisíc korun na rok 2022. Detailní informace naleznete zde: dovolena.jiznicechy.cz/informace
PODZIM 2021

ELEKTROKOLA: Užijte si krásné podzimní dny se slevou 40% na půjčení elektrokol.  Akce začíná ještě před kalendářním začátkem podzimu, a to konkrétně 7. 9. 2021 a bude končit s prvními mrazíky (záleží tedy na počasí).

Jedno elektrokolo si nyní můžete půjčit za 600,- na den

KULEČNÍK: sleva 20% na hru kulečníku v hotelovém baru v období září – prosinec 2021.

Jsme hrdí, že se nám i tentokrát podařilo získat krásné 1. místo v soutěži Czech Hotel Awards 2021 v kategorii 3*hotel pro Jihočeský kraj. Ocenění si velmi vážíme a rádi bychom jej s pocitem vděku věnovali všem těm, kteří s námi tento rok již v hotelu nemohou být. Děkujeme jim a děkujeme Vám, milí přátelé. Těšíme se na viděnou v Romantik hotelu Eleonora. Letošní letní sezóna bude nádherná!

J S M E    S O U Č Á S T Í…………..PODZIM 2020
Pevně věříme, že ještě bude možnost čerpat skvělou slevu na ubytování -30% od Jihočeského kraje. Pro získání slevy se, prosím, zaregistrujte zde: 
 
 

Přejeme pevné zdraví všem! 🍁

Jakožto vítěze v kategorii 3* hotel v rámci celé České Republiky si nás portál Kudy z Nudy – projekt České centrály cestovního ruchu – Czech Tourism vybral ke spolupráci. 

Více také zde:

kudyznudy RGB

Hormonální jóga

Ve dnech 21. – 22. 2. 2020 se můžete opět zúčastnit kurzu Hormonální jógy vedeného skvělou Šárkou Simonidesovou a naučit se základní setstavu nebo si přijít zopakovat to, co již znáte z některého z předchozích kurzů. Těšíme se na Vás.

Hormonální jóga

Ve dnech 1.- 2.11.2019 se můžete pověnovat svému tělu a svým myšlenkám na jedinečném kurzu Hormonální jógy vedeného skvělou Šárkou Simonidesovou. Těšíme se na Vaši přítomnost.
 

Hormonální jógová terapie v termínu 17. 5. – 18.5. 2019

Hormonální jógová terapie – Termín konání: 1. – 2. 3. 2019

Hotel roku 2018 – Martinický palác

Slavnostní galavečer udílení cen Hotel roku 2018, v Martinickém paláci, na Hradčanském náměstí v Praze tentokrát ve stylu Alenka v říši divů.

Pro náš hotel to byl pohádkový večer – díky Vaší přízni jsme opět získali 1.místo v kategorii 3*hotel pro Jihočeský kraj.

Mnohokrát děkujeme za Vaši podporu a těšíme se na setkání s Vámi
Vážení přátelé Hotelu Žižkovy lázně, také tento rok se účastníme soutěže o Hotel roku v kategorii tříhvězdičkový hotel, Jihočeský kraj. Dovolujeme si Vás proto požádat o podpoření našeho hotelu zasláním hlasu.
Hlasovat můžete pomocí následujícho odkazu: http://www.hotelawards.cz/hotel?604-hotel-zizkovy-lazne Nebo můžete náš hotel vyhledat na www.hotelawards.cz v sekci „nominované“ v kategorii tříhvezdičkový hotel, Jihočeský kraj.
Hlasování probíhá od 13. 11. 2017 až do 12. 2. 2018. Za Váš hlas, stejně tak jako za čas věnovaný tomuto úkonu, Vám ze srdce děkujeme.

Těšíme se na setkání s Vámi u nás v hotelu. Tým Hotelu Žižkovy lázně

FINÁLE MČR v MMA: MMA ARENA CUP

Hotel Žižkovy lázně daroval ceny pro vítěze MČR v amatérské MMA!

V sezóně 2016/2017 se zúčastnilo MČR více jak 120 sportovců, v 7mi váhových kategoriích.

Celkem bylo zorganizováno 6 kvalifikačních turnajů, kde bojovníci v průběhu celého roku kontinuálně sbírali body. Velkého finále (sedmého turnaje letošního roku) se zúčastnili 2 nejlepší v jednotlivých váhových kategoriích, kteří se utkali o titul amatérského mistra ČR.
Hotel Žižkovy lázně se stal hlavním partnerem Mistrovství Evropy ultimátních bojových sportů MMA (European Open Championships Amateur MMA) pod záštitou IMMAF.

Vítězům gratulujeme!
ELEONORA ROMANTIK HOTEL v Táboře hodnocení