Benefiční večeře pořádaná Rolničkou

Bylo nám potěšením, že jsme mohli přispět na dobrou věc  ještě pohostit naše milé zaměstnance. V sobotu 23. listopadu se v prostorách budovy v Mrázkově ulice v Soběslavi konala 1. rolničkovská benefiční večeře. Uspořádal ji pro Rolničku jejich kamarád Honza Růžička a hosté při ní přispěli částkou 23 tisíc Kč na rekonstrukci nových prostor pro sociální služby Rolničky v Táboře.
 
Pro zvědavé a mlsné jazýčky - podávaly se následující dobroty:
Carpaccio z jehněcí panenky
Ministeaky z jehněcí panenky
Jehněcí kýta po perském způsobu
Shish kebab
Jehněcí ragú
Jehněcí kostky na mangové omáčce
 

rolnicka vecere
Obrazová příloha - viz www.rolnicka.cz

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Podpora ParaCentrum Fenix

 
V dubnu 2019 nám bylo potěšením podpořit organizaci ParaCENTRUM Fenix, která funguje již od roku 2004 a jejímž posláním je pomáhat lidem po úrazu páteře
a míchy. Klienti z celé republiky mohou využívat služby jako rehabilitace, fyzioterapie, nácvik běžných denních činností, osobní asistence, specializované výživové poradenství a fitness, psychologické péče nebo například bezbariérové poradenství či preventivní přednášky. 
6. 4. 2019 se konal 3.ročník Plesu pro Fenix, do jehož tomboly jsme darovali několik dárkových poukazů na pobyt v hotelu pro 2 osoby se snídaní.
Výtěžek z této krásné akce podpořil činnost ParaCENTRA Fenix a především stavbu nové budovy v Brně - Kníničkách (http://fenixcentrum.cz/). Ples má své vlastní webové stránky:http://www.pcfenix.cz/plesprofenix/, kde naleznete fotogalerie z minulých ročníků i další informace.
 
fenix foto

 

2 nové přírůstky do hotelu Romantik Eleonora

Máme velikou radost, že jsme mohli být součástí krásné akce konané v pátek 30. 11. 2018 v pražském Divadle Kampa, kde proběhla dražba výrobků a obrazů z dílen Diakonie Rolnička. Večerem provázel Jaroslav Dušek a atmosféra byla nepopsatelná.

Vydražená částka půjde na pořízení závěsného zvedacího systému pro imobilní klienty do odlehčovací služby. Večer přinesl Rolničce neuvěřitelných 323.900 Kč.

Hotel Žižkovy lázně již brzy nainstaluje 2 nádherné obrazy, které vydražil a jejichž autory jsou Iva Kokrmentová a Zbyněk Zenkl.
Jejich čestné místo bude v prostorách recepce, a tak se můžete kdykoliv na tato výjimečná díla zajít podívat.
 
NOVE PRIRUSTKY WEB