S lítostí oznamujeme, že prozatím do 20. 11. 2020 je hotel s restaurací U Z A V Ř E N Ý pro rezervace.

PROVOZ RESTAURACE (pokud není hotel uzavřený z důvodu Covid 19):
PO-ČT 17:00-20:00
PÁ 16:00-22:00
SO 11:00-22:00
NE 11:00-15:00
 

V případě, že byste se rádi přišli podívat na prostory kvůli uspořádání SVATBY, kontaktujte, prosím, předem provozní hotelu, paní Houškovou na tel. č.: +420 602 414 474. Ráda se Vám bude věnovat v předem domluvený čas. Děkujeme.

***
Hygiena je pro nás vždy prioritou, nicméně v těchto dnech jsme se ještě více zaměřili na desinfekci povrchů a bereme v potaz veškerá doporučení Krajské hygienické stanice v ČB. Úklid společných prostor probíhá každý den, stejně tak i důkladná dezinfekce. Úklid pokojů se provádí pouze pokud si host o úklid požádá.  Pro hosty jsou dostupné hygienické produkty (dezinfekce na ruce a vlhčené ubrousky). Dodržování hygienických návyků ze strany personálu je samozřejmostí. Jsme tu pro Vás a uděláme maximum pro Vaše pohodlí a pocit bezpečí.
Přejeme všem pevné zdraví i nervy.

---------------------------------------------

Pevně věříme, že ještě bude možnost čerpat skvělou slevu na ubytování -30% od Jihočeského kraje. Pro získání slevy se, prosím, zaregistrujte zde: https://podzim.jiznicechy.cz/ubytovani/sleva
Přejeme pevné zdraví všem!🍁

podzim jc plakat atraktivity ubytko web U

 -------------------------------------------

ROMANTIK HOTEL ELEONORA se umístil na 1. MÍSTĚ🥇 v kategorii 3*hotel v rámci JIHOČESKÉHO KRAJE a navíc se stal ABSOLUTNÍM VÍTĚZEM 🏆v této kategorii za CELOU ČESKOU REPUBLIKU!


Vážení přátelé, ze srdce D Ě K U J E M E všem, kteří nám poslali svůj hlas. Vážíme si Vaší podpory a budeme i tento rok dělat m a x i m u m pro Vaši s p o k o j e n o s t. Jakmile to situace dovolí, celý náš tým ze sebe opět vydá to nejlepší. Budeme Vás hýčkat, budeme Vám naslouchat, a věřím, že se u nás budete opět cítit příjemně a bezstarostně 🌺🌼🌞
V E L K É D Í K Y T A K É P A T Ř Í N A Š I M S K V Ě L Ý M Z A M Ě S T N A N C Ů M, bez kterých by Eleonora nebyla tou báječnou Eleonorou ❤️❤️❤️
A samozřejmě děkujeme týmu Czech Hotel Awards za možnost již po několikáté se účastnit. Czech Hotel Awards

vitez pripitek kraj i republika 2020 u

---------------------------------------------

jsme soucasti 1 u

---------------------------------------------

Jakožto vítěze v kategorii 3*hotel v rámci celé České Republiky si nás portál Kudy z Nudy - projekt České centrály cestovního ruchu - Czech Tourism vybral ke spolupráci. https://www.kudyznudy.cz/

---------------------------------------------

Jsme DOG-FRIENDLY hotel. Máme rádi nejen pejsky, ale i další Vaše domácí mazlíčky. Vezměte je na výlet, hned vedle hotelu je řeka a les. Vaši miláčkové to u nás budou milovat. Těšíme se na Vaši smečku :)

mame radi pejsky U

 ---------------------------------------------

Eleonora romantik hotel JPG POUZE TEXT(dříve Hotel Žižkovy lázně)

Hotel Žižkovy lázně dostal počínaje květnem 2019 nové jméno – ELEONORA romantik hotel.
Tato změna vyplynula celkem přirozeně s ohledem na to, že atmosféra hotelu (stejně jako jeho umístění) je jedinečná a romantická, a tak si hotel zaslouží mít romantiku přímo ve svém názvu. Jméno Eleonora se pojí k prameni, který vyvěrá jen pár desítek metrů od hotelu a jenž nese název Pramen sv. Eleonory. K hotelu se váže dlouhá tradice lázeňství. Naším záměrem bylo, aby nový název na tuto bohatou a všeobecně známou minulost stále odkazoval.
Bohatou lázeňskou historii dokládají záznamy o tom, že léčivé účinky okolních pramenů byly využívány v tzv. koupacích boudách, které stály na místě dnešního hotelu. Ony boudy byly časem zrušeny a na místo nich byly postaveny lázně, které patřily městu Tábor, a 25. března roku 1806 se staly majetkem Karla Kohlreitera. Pintovecké Lázně, jak se jim tehdy říkalo, byly označovány za jedny z nejstarších v Čechách. Návštěvníci si zde léčili neduhy jako například chudokrevnost, bledničku, nebo křivici. Voda pomáhala ženám při specifických onemocněních, sirnaté sprchy zase při dně nebo revmatismu.
Věříme, že tuto novinku uvítáte, a že Vás naláká k další návštěvě u nás.
Ke změně kontaktních emailů prozatím nedochází. Webová stránka www.eleonorahotel.cz.

Vězte, že se jedná pouze o změnu názvu, vše ostatní (rozsah a kvalita služeb, personál, ceny) zůstává zachováno.
 
S úctou a láskou ELEONORA romantik hotel.
 
Informace k prameni sv. Eleonory a historii jeho okolí poskytlo soukromé gymnázium města Tábor, jmenovitě pan Ing. Jan Komzák.
 
 
 

..Ceník ubytování..